Oferujemy następujące kalendarze:

Kalendarze Jednodzielne
Kalendarze Jednodzielne
Kalendarze Spiralowane
Kalendarze Spiralowane
Kalendarze Trójdzielne
Kalendarze Trójdzielne
Kalendarze Listwowe
Kalendarze Listwowe
Kalendarze Listkowe
Kalendarze Listkowe
Kalendarze Biurkowe Piramidki
Kalendarze Biurkowe Piramidki

Kalendarze na ścianę

Dobry wybór na firmowy gadżet lub prezent dla kontrahentów!

Praktyczne, dostępne w wersjach jedno i trójdzielnych. Z płaską lub kaszerowaną główką. Przejrzyste kalendarium z okienkiem do oznaczenia bieżącej daty, uwzględnionymi imieninami i dniami wolnymi od pracy w całej UE. Indywidualny projekt główki oraz plecków.
Stosowane najczęściej w biurach, urzędach oraz instytucjach, wieszane w widocznym miejscu są doskonałą reklamą, która przypomina o sobie przez cały rok.
Możliwość zastosowania szeregu wybranych uszlachetnień.


Kalendarze Biurkowe Piramidki


Poziome lub pionowe. Klejone lub spiralowane. Doskonałe do postawienia na biurku, są zawsze w zasięgu ręki. W wersji poziomej,
w zależności od potrzeb klienta, proponujemy kalendarium standardowe lub maxi - ze zwiększoną przestrzenią do notowania. Tył kalendarza (ustawiony frontem do interesanta) oraz część przodu są zarezerwowane na indywidualną grafikę, będącą przyciągającą wzrok reklamą.
Kalendarze biurkowe drukujemy na kartonie jednostronnie powlekanym o gramaturze 250 g, a kalendarium na doskonałym do notowania papierze offsetowym 80 g.
Możliwość zastosowania szeregu wybranych uszlachetnień.


BIUWARY / PODKŁADY NA BIURKO / PLANERY


Całkowicie spersonalizowany i dostosowany do potrzeb klienta planer na biurko. Łączy w sobie funkcje reklamy, kalendarza i obszernego notatnika. Staje się ekstremalnie praktyczny, zawsze kiedy trzeba pilnie coś zanotować. Może służyć jako kalendarz, planer, notatnik, linijka itp., wszystko w zależności od indywidualnych upodobań i potrzeb klienta.

Biuwary drukujemy w dowolnym formacie od A3 do B2.  Proponujemy ilość kart 26, 52 lub 100, zadrukowanych na papierze offsetowym o gramaturze 80 g i klejonych wzdłuż dolnej lub górnej krawędzi. Możliwe jest dostosowanie wyżej wymienionych parametrów do indywidualnego życzenia klienta.


Spiralowane lub z listwą


Kalendarze spiralowane oraz listwowane, dostępne w wielu formatach (od A4 do B2), pełnią funkcję głównie dekoracyjną. To idealny produkt jeśli chcesz, aby cieszył oko i ozdabiał przestrzeń zarówno biurową jak i domową. Kalendarze tego typu spiralujemy (popularny przekładaniec) lub listwujemy (forma plakatu) w zależności od potrzeb i ilości kart.
Mniejsze formaty (maksymalnie 320x650 mm) drukujemy również w niskich nakładach, co jest świetnym rozwiązaniem dla limitowanych, ekskluzywnych produktów, przeznaczonych dla wąskiej grupy odbiorców, np. gdy chcesz sprawić przyjemność swoim bliskim.


Możesz złożyć zamówienie przez stronę internetową wyślij nam wiadomość. Możesz również załączyć plik do druku.
Prosimy o wybór rodzaju kalendarza jeżeli oczekują Państwo wyceny.
[contact-form-7 id="868" title="Kalendarze"]